INZ - Praha 8, Karlín - hotel v historické části Karlína. Celková plocha 1.950 m2.

INZ - Praha 8, Karlín - hotel v historické části Karlína. Celková plocha 1.950 m2. INZ - Praha 8, Karlín - hotel v historické části Karlína. Celková plocha 1.950 m2.

Popis nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout moderní hotel vyšší třídy situovaný v klidné ulici se vzrostlými stromy, který se nachází na Praze 8, v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín s výbornou dostupností na metro Florenc. Hotel je umístěn v rezidenční ulici, avšak kousek od hotelu je administrativní čtvrť se sídly řady významných nadnárodních i lokálních firem. V místě je veškerá občanská vybavenost a spojení do centra města je velmi rychlé.

Hotel nabízí ubytování v komfortně vybavených pokojích standardní i větší velikosti, jejichž součástí jsou velmi kvalitní postele, klimatizace, LCD TV, WiFi, minibar, trezor a koupelny. V přízemí hotelu se nachází lobby bar a prostory pro provozování dalších služeb (gastronomie, konference, wellness).

Celková plocha hotelu je cca 1.950 m2 a budova nabízí potenciál navýšení ubytovací kapacity. V rámci současného objemu je možné vybudovat 2-3 pokoje, nicméně podstatný je potenciál možné další nástavby budovy a navýšení kapacity o 15-17 pokojů. Obsazenost hotelu je dlouhodobě na vysoká a hosté hodnotí hotel na vysoké úrovni.
Předmětem prodeje je nemovitost včetně kompletního vybavení a obchodní podíl firmy, která hotel provozuje.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Rostislav Zmátlík

Mobil: +420 737 477 777

Email: zmatlik@cinzovnidomy.info

*
*
*
fname: email:
captchaNačtete nový obrázek
Poloha zadaná inzerátem je část města.